Prohlašujeme, že zde vložené hodnocení naší práce zaslané našimi zákazníky emailem, nebo sms zprávou za účelem prezentace na našich webových stránkách nejsou smyšlené. Z důvodu ochrany osobních údajů našich zákazníků, záměrně neuvádíme příjmení autorů jednotlivých referencí zde vložených. V případě zájmu potencionálních zákazníků o poskytnutí např. telefonického, nebo emailového kontaktu na konkrétního autora ze všech níže uvedených referencí, Vám rádi jeden či druhý kontaktní údaj na autora dané reference poskytneme, ale pouze za předpokladu, že nám k tomu autor udělí svolení.

 

Naprosto profesionální přístup a provedení prací, děkuji a přeji mnoho takto spokojených zákazníků.
Neumann Dubí

 

Chtěl bych říci par slov o společnosti OK Podlahy. Na náš rodinný dům v Dubí u Teplic jsem hledal společnost, která kvalitně, rychle a za rozumnou cenu udělá kompletní podlahu na klíč. Výběr byl z několika firem a nakonec byla vybrána společnost OK Podlahy. Již od počátku jsem výběru nelitoval. Firma si vše ochotně zaměřila a před samotnou pokládkou polystyrénu si to pro jistotu přeměřila znovu a to aniž bych na cokoliv upozornil. Jak již bylo řečeno, tak dodávka byla na klič, tudíž i teplovodní podlahové vytápěni, kterou udělala externí firma Petr Korol, která nám nezávisle na podlaze udělala i kompletní rozvody vody a kanalizace. Samotná realizace podlahy pak už byla bez problému. V pondělí začala první etapa pokládkou polystyrenu, ve čtvrtek se ještě zkontrolovala pokládka topeni a tlak vody. V pátek se zatmavila všechna okna a mohly se vylívat podlahy. Máme anhydritové podlahy a dnes 27.8.2020 je to 6 dnu co podlahy vyschly a bez trhlin. Za sebe mohu OK Podlahy doporučit. Jsem maximálně spokojen nejen s komunikací před realizaci i po realizaci, ale i s odvedenou prací, která byla profesionální. Hledal jsem kvalitu, rychlost a dobrou cenu a našel. Společnosti děkuji za dobrou práci, budou mít mé doporučení.
Jiří Meduna

 

Sám se snažím ve svém podnikání odvádět profesionální práci a proto velmi rád pracuji s profesionály v jiných oborech. Velké díky panu Šúrkovi a celému teamu OK PODLAHY za rychlou a skvělou práci při betonáži podlah do našich nově vznikajících kanceláří. Jak jsme se dohodli tak to bylo, přesnost, rychlost, preciznost, dopředu jasné podmínky, žádné změny, více práce apod. Mohu vřele jen doporučit a těším se na další spolupráci.
Ing. Jiří Vrána v Podbořanech 31.3.2020

 

Dobrý den.
Moc děkujeme za práci, kterou jste u nás odvedli, prý se to povedlo a jsme spokojeni i s cenou, že to vyšlo do 100 000,- s DPH, protože to platila obec, ale z našeho rozpočtu. Dnes Vám obec zasílá doplatek z faktury.
Ještě jednou děkujeme a za JSDH Lenešice Robin Kastner

 

Dobrý den pane Šúrku,
s Vaší prací, výsledkem i pracovníky jsme byly spokojeni. Pokut bude příležitost, budeme Vás doporučovat. Děkuji za hladký průběh realizace.
S pozdravem
Tomáš Pavlík, Roto pramic s.r.o., (Otovice u K.Varů)

 

Dobrý den,
vše od domluvy až po realizaci proběhlo zcela profesionálně, drobné nedostatky v mé přípravě byly na místě bez problémů vyřešeny. Doporučuji! (u pana Holuba jsme realizovali lité cementové podlahy Cemlevel20).
Vít Holub, (Beroun)

 

Dobrý den,
u nás jste realizovali podlahy už podruhé a opět jsme spokojeni. Samotná realizace byla bez problému, ve stanovený čas a za sjednanou finanční částku. Děkujeme a přejeme Vám i do budoucna spoustu spokojených zákazníků. Hezké Vánoce a šťastný nový rok.
S pozdravem
Zimovi, (Vyšínek u Zlonic)

 

Dobrý den pane Šúrek,
podlaha vypadá nádherně, moc se Vám povedla, děkuji.
Václav Mečíř, DELFI Rehab s.r.o., (Jilemnice-Hrabačov)

 

S firmou OK – PODLAHY spolupracuji již 3 roky jako dodavatelem betonových podlah Cemflow pro rodinné domy. Firma vždy dodržela termín, cenu a kvalitu dodávaných prací, proto mohu tuto firmu doporučit.
S pozdravem
Jiří Hladík, STAHAS s.r.o., (Sadská)

 

Dobrý den všem v OK-Podlahy.
vaší firmu budu doporučovat všem, o kterých vím, že by se jim vaše činnost mohla hodit. Přístup, jednaní, realizace a vůbec všechno by mělo být dáváno za vzor, jak by měla práce malé soukromé firmy vypadat.
Děkuji Vám a přeji ještě dlouhou řadu stejně spokojených zákazníků.
Mgr. Hána Vladislav, (Nové Sedlo u Žatce)

 

Dobrý den,
s provedením Vaší práce jsme byli naprosto spokojeni. Vaši pracovníci odvedli profesionální výkon. Vše proběhlo dle časového plánu a objednávky. Vaši společnost můžeme vřele doporučit.
G. Wildová, Auto Staiger (Praha 9)

 

Tímto bych chtěl poděkovat Vaší firmě OK-Podlahy za perfektně realizovanou betonovou podlahu a to od prvního rozhovoru, až po předání dokončeného díla, i když samotná realizace podlahy byla prováděna za nepříznivých podmínek -7’C. Výsledek mile překvapil a věřím, že ve spolupráci budeme nadále pokračovat. Vážím si Vašeho přístupu při jednání i při samotné realizaci. OK-Podlahy mohu jen doporučit!
S pozdravem
M. Skoupí, (Podbořany)

 

Společnost OK-PODLAHY realizovala vylití cementové podlahy v našem novém kuchyňském studiu.
Celá realizace od položení polystyrenu přes vylití samotné podlahy až po broušení proběhla naprosto profesionálně a skvěle. Komunikace s panem Pavlíkem, Šúrkem a pracovníky na stavbě byla nadstandardní. I přes složitou dopravu a všechny překážky kolem našeho prostoru proběhlo vše naprosto hladce a bez problémů. Výběr společnosti OK-PODLAHY byla skvělou volbou. Za společnost Noblessa všem vřele doporučuji.
S pozdravem
Bc. Lukáš Lojík, Dis. (Praha-Karlín)

 

Dobrý den,
děkuji za zaslání. Děkuji také za perfektně provedenou práci. Kompletní realizace proběhla bez problémů. Maximálně mě překvapila samostatnost chlapců a preciznost přípravy místnosti. Automaticky si olepili stěny do výšky metru a půl, vysadily a olepili dveře, vytvořili si nájezd do domu. Přivezli si vlastní rychlovarnou konvici Po skončení místnost uklidili. Díky patří i samotnému panu Šúrkovi za aktivní přístup a zapojení se do práce.
Podlaha jako taková vypadá fantasticky a v případě další rekonstrukce budu opět uvažovat o strojně hlazené variantě.
S pozdravem
pí. Markéta Rázková, (Mirošov)

 

S prací Vaší firmy jsem nadmíru spokojený. Vše proběhlo tak, jak bylo domluveno.
S pozdravem
p. Hrubý Martin, (Praha-Libuš)

 

Dobrý den,
byli jsme s vaší prací spokojeni a proto si necháme zhotovit konečné podlahy od vaší brněnské pobočky.
S pozdravem
pí. Patočková, (Mnichovo Hradiště)

 

Dobrý den z Liberce,
děkujeme za profesionálně odvedenou práci vašich pracantů. Vše klaplo, jak mělo.
Děkuji.
pí. Lucie Mrklasová, (Liberec)

 

Dobrý den,
děkuji vám za nabídku, a že jste se ozval. Vaše firma nám prováděla anhydritové podlahy a pokládku vinylu v mé novostavbě, byl jsem se vším maximálně spokojen a vždycky vaši firmu doporučuji.
p. David Zedník, (Slavětín)

 

Dobrý den,
vše proběhlo skvěle, chlapci jsou moc šikovní a mají profesionální přístup. Určitě budeme pokračovat ve spolupráci, díky Panák.
p. Vladimír Panák, (Praha-Nusle) Pv-Primal / Jak se staví sen /

 

Dobrý den,
děkujeme za krásnou podlahu i dokumentační foto, s akcí i výsledkem jsme maximálně spokojení 🙂
Pěkný víkend,
pí. Šulcová, (Kokomín)

 

Vážený pane Šúrku,
Vaše firma OK Podlahy realizovala v našem domě výměnu PVC na schodištích ve společných prostorách. Naše Společenství vlastníků jednotek by chtělo ještě jednou poděkovat za spolupráci, která proběhla k naší plné spokojenosti. Vše od dohody podmínek smlouvy přes samotnou realizaci proběhlo naprosto v pořádku. Práci jsme kontrolovali v jejím průběhu a při realizaci našich požadavků, které z toho vyplynuly, byli zaměstnanci firmy velmi trpěliví a maximálně nám vyšli vstříc. Pan Šúrek i zaměstnanci OK PODLAHY mají skvělé jednání a dodrželi vše, co jsme po nich požadovali.
Vážíme si Vašeho přístupu k zákazníkovi i k práci a Vaši firmu OK PODLAHY můžeme na 100% doporučit.
Společenství vlastníků jednotek
A. Muchy 416, 412 01 Litoměřice

 

Firma OK PODLAHY pana Šúrka v našem domě realizovala kompletní výměnu PVC podlahy ve společných prostorách (na schodišti a v suterénu) v rozsahu cca 160m2. Vše od dohody podmínek smlouvy, přes samotnou realizaci proběhlo naprosto v pořádku a k naší maximální spokojenosti. Firmu OK PODLAHY mohu 100% doporučit.
Petr Almáši, SVJ Herčíkova 11, Brno

 

Dobrý den,
s prací Vašich lidí a dodávkou cementové podlahy jsem spokojen, komunikace výborná, neměl jsem žádné výhrady – prostě tak by to mělo u všech firem fungovat.
p. Šulek, (Hříškov)

 

Dobrý den pane Šúrek,
loni jsem společně s Vaší společností realizoval anhydritové podlahy v celém domě cca. 220m2. S prací jsem byl velice spokojen a dodnes se neprojevily žádné problémy spojené s anhydritovou podlahou. Navíc rovná podlaha ušetřila spoustu dodatečných nákladů spojených s pokládkou dlažby na nerovný základ.
p. Martin Roček, (Studené)

 

Dobrý den,
chtěl bych poděkovat za realizaci anhydritové podlahy. Vše proběhlo dle domluvy. Podlaha byla provedena rychle a kvalitně, pracovníci věnovali pozornost detailům. Po vyzrání nikde žádné praskliny. V porovnání s ostatními bezkonkurenční cena. Celková spokojenost. Mohu doporučit. S pozdravem
p. Roman Kožín, (Číčovice)

 

Firma OK-PODLAHY nám realizovala podlahu z drátkobetonu se strojně kletovaným vsypem Fortedur. Podlaha byla cca 30m2 v dílně a byla to jediná firma, která nám to dokázala v tomto malém měřítku realizovat. Přístup firmy byl profesionální. Se vším nám poradili a doporučili optimální postup. Začalo se ráno a druhý den nad ránem bylo vše hotovo. Výsledek byl perfektní. Máme přesnou, praktickou a super odolnou podlahu. Mohu jen doporučit. Díky ještě jednou.
p. Jiří Dvořák, (Praha-Stodůlky)

 

Dobrý den pane Šúrek,
V létě roku 2014 jste prováděli na mé stavbě rodinného domu ve Vítkovicích anhydridové podlahy o výměře cca 140 m2. S prací vaší firmy jsem byla spokojena. Termín proběhl tak, jak jsme na samém začátku zakázky dohodli, kvalita prací byla dobrá a platila dohodnutá cena.
Děkuji a ve Vaší další činnosti Vám přeju hodně úspěchů.
pí. Hana Uhlířová, (Vítkovice)

 

Dobrý den,
děkuji za vstřícný přístup jak Vás, tak Vašich pracovníků, kteří nám dnes lili podlahy. Mohu vás všude jenom a jenom chválit!!!!
p. Vyskočil, (Louny)

 

Dobrý den,
s Vaší prací jsem byl spokojen na 99%. To jedno procento – špatná rovina v koupelně, kde na tom dost záleží. Naštěstí to byla menší plocha. Cena byla dobrá. V tomto roce bych měl dělat 6 domů na Řitce u Prahy, kde bych měl o Vaše služby zájem. Včas se ozvu.
p. Svoboda, (Beroun)

 

Dobrý den pane Šúrku,
děkuji Vám za zaslání dokladu a návodu na údržbu. Kromě toho chci ještě jednou poděkovat za spolupráci, která proběhla k naší plné spokojenosti, a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Vaši zaměstnanci odvedli skvělou práci a vyšli nám vstříc se všemi záludnými požadavky, které celé dílo dovedlo prakticky k dokonalosti. Vážím si jejich nasazení a Vaši firmu budu doporučovat dále.
pí. Hrádecká, (Praha)

 

Firma OK PODLAHY, měla skvělé jednání a perfektně reagovala.
Naprostá spokojenost. Dodrželi vše, co jsme po nich požadovali. Určitě doporučuji. Cenová nabídka odpovídala skutečnosti. Rozdíl v řádu korun.
p. Kovář, (Uherské Hradiště)

 

Dobrý den,
ještě jednou bych Vám chtěl poděkovat za dobře odvedenou práci při zalívání podlahového topení anhydritovou směsí. V současné době již pomalu natápím podlahu dle vámi dodaných instrukcí, na podlaze se nevyskytují žádné praskliny, což považuji za dobrou zprávu a vlastně i výsledek vaší skvělé práce. Jsem velmi spokojen i s průběhem prací, co se týče časového rozvrhu a následného úklidu. Ještě jednou vám tímto děkuji a je samozřejmostí, že Vás budu všude doporučovat.
p. Kotěšovec Jan, (Kraslice u Sokolova)

 

Dobrý den,
s realizací lité anhydritové podlahy od společnosti OK-PODLAHY jsem byl velice spokojený, jak s rychlostí a kvalitou provedení, tak s profesionálním a přátelským přístupem. Ostatním budoucím klientům, bych jen doporučil, aby pozorně četli manuál jak o podlahu pečovat, hlavně co se týká vhodné doby pro odstranění šlemu, na který jsem zapomněl a musím to řešit složitější a nákladnější cestou.
Doporučuji!
p. Pavel Janich, (Kamenický Šenov)

 

Dobrý den,
děkuji, práce proběhli naprosto bez problémů a přesně podle dohody.
Z mojí strany nemám co vytknout.
Ještě jednou děkuji za spolupráci
p. Pavel Vacek, (Plzeň)

 

Děkuji za fakturu i návod k údržbě, ale hlavně za hezkou podlahu. Měla jsem tu celý týden návštěvu-sestřenka z Nového Zélandu se mnou jela v pátek 28.6. do Šlapanova, aby také viděla moje budoucí bydlení. Moc se nám líbí podlahy, snad je udržím tak hezké delší dobu. Vaši pracovníci byli příjemní a také šikovní, ráda jsem se o ně starala, jen ale 2 dny, pak jsem musela odjet, takže převzal hotovou práci pan soused Gráf-stavební dozor.
pí. Kuhnová, (Č. Budějovice)

 

Spolupráci s OK-PODLAHY hodnotím velmi kladně. V porovnání s konkurenčními nabídkami, nabídli jednu z nejnižších cen, ale přitom kvalita odvedené práce byla bezchybná a všechny mé dotazy byly vstřícně zodpovězeny.
p. Kotrba, (Č. Budějovice)

 

Zkušenosti s Vaší firmou OK-PODLAHY hodnotím takto: z cenových nabídek, které jsem si nechal zhotovit, jste byli z 10 firem na cca 7 místě jako nejdražší. Toto kritérium pro mne jako pro osobu působící ve stavebnictví od roku 1994, ale není na prvním místě. Po osobních schůzkách se třemi vybranými firmami mne Váš přístup k zákazníkovi ohromil. Bylo mne vše vysvětleno a vše do nejmenších detailů sděleno a tím pádem i rozhodnuto. Samotná realizace z Vaší stránky byla hodně náročná na přesný postup, který jste dodrželi v časovém harmonogramu. Naše betonová leštěná podlaha je z našeho pohledu odvedená na 100%. Za nedlouho ještě počítáme s jednou podlahou, kterou budeme ještě realizovat v naší firmě (anhydrid) a budeme se už obracet jedině na Vaší firmu.
p. Křikava Milan, (Atlantik servis s.r.o)

 

Dobrý den,
byl jsem spokojen s Vaší prací jak s kvalitou, tak s dobou provedení.
p. Josef Š., (Radonice u Prahy)

 

Společnost OK-PODLAHY realizovala v našem RD lité anhydritové podlahy o ploše cca 150m2. Příprava a „doladění“ podkladu, koordinovaný průběh prací, kvalitní a pečlivý přístup i k detailům.
Bezvadný a pracovně sehraný tým pracovníků bez ztráty chuti a dobré nálady odvedli profesionální práci, přestože díky nevhodným povětrnostním podmínkám pro dohodnutý den realizace byl operativně nabídnutý náhradní termín mimořádně mimo pracovní den – v Sobotu. Všem zainteresovaným děkujeme a rádi doporučíme dál.
pí. M. Kunzová, (Praha)

 

S firmou OK-PODLAHY jsme byli velice spokojeni.
Děkujeme za velmi kladný přístup a skvělé provedení vylití podlahy anhydritem.
p. Václav K., (Citoliby u Loun)

 

Firmu OK-PODLAHY jsme si vybrali na základě uveřejnění naší poptávky na renovaci podlahy na webu AAA-poptávka. Přišlo nám 12 nabídek, z nichž nejpříznivější cena byla nabídnuta právě touto firmou. Pracovníci firmy odvedli precizní práci, se kterou jsme byli maximálně spokojeni. Provedli zbroušení a vyrovnání dubové podlahy v obývacím pokoji (33 m2), přetmelení a nalakování. Po skončení prací jsme s manželem zkonstatovali, že snad nemáme podlahu „jen“ zrenovovanou, ale úplně novou. Tak velký byl rozdíl před a po renovaci. Firmu OK-podlahy můžeme vřele doporučit dalším zákazníkům, pracují v ní pečliví, ohleduplní, pracovití a velmi šikovní řemeslníci, kteří odvádějí 100 %-tní výkon.
pí. Eva N., (Bohuňovice)

 

Firmu OK-PODLAHY, jsme si vybrali k realizaci anhydritových podlah v našem rodinném domu. Vše bylo provedeno k naší maximální spokojenosti. Zakázka byla provedena v dohodnutém termínu a ve vysoké kvalitě. Podlahu v garáži jsme samozřejmě svěřili opět firmě OK-PODLAHY. Betonová strojně hlazená podlaha a opět profesionálně odvedená práce. OK-PODLAHY mohu všem vřele doporučit.
p. B. Scheinherr, (Tachlovice)

 

S firmou OK-PODLAHY jsem byl maximálně spokojený. Výborný tým a odvedená práce pří vylití anhydritové podlahy.
p. R. Kohoutek, (Bučovice)

 

Dobrý den.
Děkujeme Vaší firmě za pokládku podlahy, zvláště za dodržení termínu a přejeme Vám plno dalších spokojených zákazníků.
rodina Švíkovích

 

My jsme byli s firmou OK-PODLAHY velice spokojeni, dodávka podlah na rodinný dům proběhla podle našich představ. Práce byla odvedena kvalitně a za cenu nižší než u konkurence. Firmu můžeme jen doporučit a jejích služeb rádi využijeme i v budoucnu, pokud bude příležitost…
p. P. S., (Horní Jirčany)

 

Společnost OK-PODLAHY realizovala v našem jednopatrovém domku lití anhydritového potěru (na podlahové topení) v celkové ploše 200 m2. Se zhotovením díla jsme maximálně spokojeni (od vypracování nabídky až po samotnou realizaci). Bezkonkurenční cena, kvalitní práce, příjemný kolektiv. Firmu OK-PODLAHY můžeme vřele doporučit.
Děkujeme!
pí. Monika Lojková, (Pohořany)

 

S firmou OK-PODLAHY jsme byli maximálně spokojeni. Cenová nabídka byla na základě poptávky sestavena dle našich představ. Termín prací a cenové náklady byly přesně dodrženy. Firma pracovala precizně a jimi odvedená práce nás mile překvapila. Můžeme je jen pochválit.(poznámka – ve společných prostorech bytového domu v Kladně, byly realizovány PVC krytiny)
pí. Veselá, (Kladno)

 

Děkuji za perfektní práci a profesionální přístup.
(poznámka – u pana Bilíka, byla realizována strojně hlazená betonová podlaha do garáže 63 m2)
p. Mikuláš Bilík, (Strakonice)

 

Firma OK-PODLAHY u nás prováděla lití anhydritových podlah o ploše 125m2.S prací jsem byl velice spokojen a termín dodrželi dokonce s předstihem. Co nebylo připraveno sami dodělali, takže práce proběhla bez problémů. Firmu jsem našel na webu a můžu jen doporučit vzhledem k opravdu přijatelným cenám. Tímto děkuji firmě za spolupráci.
p. Milan, (Chrudimsko)

 

Firmu OK_PODLAHY mi doporučil můj známý, protože byl spokojený s tím, jak u něj provedli práci. Pro nás fa. OK podlahy zhotovila lité anhydritové podlahy v dvoupodlažním rodinném domku v Praze, v rozsahu cca 100m2. Jsme velice spokojeni jak s profesionálním provedením zakázky, tak i s přístupem zaměstnanců firmy. Mohu všem pouze doporučit.
pí. Gregová, (Praha)

 

S firmou OK-PODLAHY jsem byl maximálně spokojený – rychlost, perfektní jednání, profesionalita a především v roce realizace (2008) nejlepší cena. Firma dodávala na náš RD lité anhydritové podlahy.
p. Tomáš V., (Hradec Králové)

 

Společnost OK-PODLAHY u nás realizovala dvě zakázky, rekonstrukce staré podlahy včetně samonivelační stěrky a anhydritovou podlahu v patře. Byli jsme spokojeni s dodržením dohodnutých termínů i s kvalitou provedených prací.
p. Pavel Janík, (Praha)

 

Společnost OK-PODLAHY realizovala v našem dvoupodlažním domku lití anhydritového potěru (na podlahové topení) v celkové ploše 145 m2. Se zhotovením díla jsme spokojeni (od vypracování nabídky, přes komunikaci až po samotnou realizaci) a firmu OK-PODLAHY můžeme vřele doporučit. Děkujeme za spolupráci.
manželé Jenčíkovi, (Luční Chvojno)