Marmoleum je jedinečným materiálem, který funguje jako ideální možnost podlahové krytiny. Marmoleum podlahy jsou jedinečné díky tomu, že se jedná o přírodní linoleum. Vše vyrobeno z přírodních materiálů a tím vhodné pro astmatiky či alergiky. Přírodní materiál, který svou kvalitou značně vyčnívá nad ostatními podlahami. Marmoleum se skládá z lněného oleje, moučky, vápence, pryskyřice a nejrůznějších pigmentů, které dodávají Marmoleu i extravagantní nádech.

Prodej Marmoleum podlah

Obvykle se Marmoleum podlahy prodávají v rolích, není však výjimkou čtvercový rozměr, Díky celé řadě technologických novinek a možností, je možné marmoleum podlahy využít jako vodivé či akustické systémy. Vše je velmi jednoduché dohledat ve vzorníku Marmoleum, kde jsou uvedeny všechny údaje a informace o jednotlivých možnostech. Detailní fotogalerie Marmoleum je velmi vhodná pro představu, jak vlastně tento přírodní materiál funguje a vypadá. Marmoleum je pevné, tvrdé a odolné. Díky tomu je vhodné využít podlah Marmoleum i ve velmi rozsáhlých prostorách. Díky svým prvotřídním vlastnostem ničí bakterie, tudíž se jedná o podlahu vhodnou i pro astmatiky a alergiky. Tento přírodní materiál je chráněn antistatickou elektřinou, která se tvoří na jeho povrchu. To zabraňuje přitahování prachu, takže se podlaha velmi snadno udržuje. Pro výběr podlahy Marmoleum hovoří u její dlouhá doba životnosti.

Použití podlah Marmoleum

Jak již bylo řečeno výše, vzorník Marmoleum je velmi přehledným způsobem, jak si vybrat správný odstín a vzor obecně. Fotogalerie Marmoleum pak přináší opravdu propracované fotografie aplikovaných podlah, kde je možné vidět, jak celý systém vypadá komplexně. Díky velké flexibilitě se však ani zde meze nekladou. Různé druhy Marmolea je možné kombinovat a tvořit nejrůznější ornamenty, vzory a obrazce. Svou tvárností tak může Marmoleum podlaha dodat interiéru punc originality a jedinečnosti.

certifikát

Marmoleum® plovoucí podlahy se zámkovým spojem spojují přednosti přírodního linolea s jednoduchou a rychlou pokládkou. Nejsou potřebné náročné a drahé nářadí k provedení pokládky jako v případě Marmolea® v rolích. Umožňují snadné vytváření mnoha barevných kombinací.

MARMOLEUM® EASY LOC

Vrchní vrstvu tvoří Marmoleum® v tloušťce 2 mm vyrobené z obnovitelných přírodních surovin (lněný olej, dřevitá moučka, pryskyřice a vápenec). Snadná pokládka je zajištěna nasouvacím zámkovým systémem EASY LOC.

Tyto podlahy jsou vhodné do domácností s vysokou zátěží (zátěž 23) a do komerčních prostor se střední zátěží (zátěž 32). Jedná se o produkt z přírodních surovin, proto se nevylučuje změna odstínu vlivem slunečního záření a ani nepatrné diference v barvě a ve struktuře mezi jednotlivými šaržemi.

DOPORUČUJEME

Před pokládkou je nutné dát pod plovoucí podlahu PE fólii jako parotěsnou zábranu. Výhoda: není nutné pokládat další vyrovnávací podložky, neboť tyto podlahy jsou opatřeny vyrovnávací podložkou již z výroby. Vhodný prostředek pro údržbu těchto podlah je Loba FloorCare matný nebo Loba FloorCare. Pro zvýšení ochrany spár mezi jednotlivými lamelami zvláště proti vnikání vody a vlivu vlhkosti doporučujeme nanést uzavírající ochrannou vrstvu prostředkem Lobacare V6 Finish. Tuto podlahu je možné i lakovat lakem Lobadur WS 2K Supra pro mírně lesklé povrchy nebo Lobadur WS 2K Ultra pro úplně matné povrchy.

Na výběr z 9 dekorů za stejnou cenu,

Cena bez DPH / m2: 798,- Kč

Objednací číslo: ZP8501 / CSB

Rozměr: 1235 x 191 x 9,8 mm

Balení: 1,887 m2